♥ Taylor Lautner Fan Club ♥
Şimdi Sıra Jacob Black'te 7d07lv7x25mz6vz3egrg
Şimdi Sıra Jacob Black'te 7d07lv7x25mz6vz3egrg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♪ 11 Şubat 1992 ~ ♥

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Şimdi Sıra Jacob Black'te

4 posters
YazarMesaj
MİSS WALDORF
VİP

VİP
MİSS WALDORF

Yorum Puanı : 1106
Rep Puanı : 20

Şimdi Sıra Jacob Black'te Empty
MesajKonu: Şimdi Sıra Jacob Black'te   Şimdi Sıra Jacob Black'te Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 1:59 pm

Robert Pattinson, Kristen Stewart ve Taylor Lautner'ın rol aldığı ve tüm dünyada gişede 400 milyon doları geçerek büyük bir başarıya imza atan 'Alacakaranlık' serisinin ikincisi için geri sayım başladı. Birkaç gala dışında tüm dünyada 20 Kasım Cuma günü vizyona girecek olan filmde, bu kez Taylor Lautner sahneyi alıyor.

ŞÖHRETİ SEVDİ
İkinci filmde, Stewart'la yaşadığı yakınlaşma ile dikkatleri üzerine çeken ünlü aktör Life&Style dergisine konuştu:
- İlk filmi çekerken açıkçası nasıl bir işin içerisine girdiğimizi bilemiyorduk ama şimdi tam olarak ne yaptığımızın farkındayız. İkinci filmin bu kadar merakla beklenmesi hepimizi çok heyecanlandırdı.
- 'Alacakaranlık' filmi ile birlikte geniş bir hayran kitlem oldu. Nereye gitseniz sizi severek takip eden insanların olması gerçekten güzel bir duygu.
- 'Yeni Ay'ın çekimlerine başlamadan önce kitabını okudum ve karakterim Jacob için çok üzüldüm. Çünkü o Kristen'ın canlandırdığı Bella'ya gerçekten önemli hisler duyuyor ancak işler biraz karışıyor.
- Bu filmde ilk filme oranla ben daha çok ön plandayım. Bir de ben aksiyonu çok severim ve ikinci film, ilkine oranla çok daha fazla aksiyon içeriyor.
- 'Alacakaranlık' ve 'Yeni Ay'ı bitirdik, şimdi 'Eclipse'i çekiyoruz. Aynı ekiple bu kadar uzun zaman çalışmanın çok keyifli yanları var. Jacob rolü artık benim hayatımın bir parçası oldu.
- Bu film için aylarca vücut çalıştım ve yaklaşık 10 kilo aldım. Çıplak göründüğüm sahnelerde iyi görünmeyi istedim.
- Robert'la aramızda bir rekabet olduğu doğru ama bu kötü anlamda değil. O çok yetenekli bir oyuncu ve ileride çok başarılı işler yapacak.

~lovebug~
S.Mod

S.Mod
~lovebug~

Yorum Puanı : 2650
Rep Puanı : 16

MesajKonu: Geri: Şimdi Sıra Jacob Black'te   Şimdi Sıra Jacob Black'te Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 2:48 pm

hmm paylaşım için saol (=
JacoBetül

JacoBetül

Yorum Puanı : 636
Rep Puanı : 10

MesajKonu: Geri: Şimdi Sıra Jacob Black'te   Şimdi Sıra Jacob Black'te Icon_minitimePaz Tem. 11, 2010 1:28 am

P.için sağol Smile
Gσякєм.♥
Kurucu

Kurucu
Gσякєм.♥

Yorum Puanı : 624
Rep Puanı : 5

MesajKonu: Geri: Şimdi Sıra Jacob Black'te   Şimdi Sıra Jacob Black'te Icon_minitimePaz Tem. 11, 2010 4:27 am

Sagol canım Smile

Şimdi Sıra Jacob Black'te
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» «BENCE SEN DE ŞİMDİ HERKES GİBİSİN»
» JACOB&BELLA
» Eşki sözlükte Jacob Black
» Taylor Lautner: 'Jacob için üzülüyorum'