♥ Taylor Lautner Fan Club ♥
ıstırap bölüm bir aşk 7d07lv7x25mz6vz3egrg
ıstırap bölüm bir aşk 7d07lv7x25mz6vz3egrg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♪ 11 Şubat 1992 ~ ♥

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ıstırap bölüm bir aşk

+3
TayLenaLove
TbeyzaL
elif***jacob
7 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
elif***jacob

elif***jacob

Yorum Puanı : 137
Rep Puanı : 2

ıstırap bölüm bir aşk Empty
MesajKonu: ıstırap bölüm bir aşk   ıstırap bölüm bir aşk Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 4:27 pm

arkadaşlar inşallah beğenirsiniz eğer beğenirsenin devamı gelecekk Very Happy:D

Gözlerimi açtığımda annem başımda ağlıyordu. Şaşkınlıkla ona baktım. Sonra bir ses duydum ‘dıddıddıddıddıddı ….’ Kafamı sağa çevirdiğimde şu aptal aletin benim öldüğümü söylediğini gördüm. Ama yaşıyordum değil mi? Ama bir dakika benim hastanede…ne işim…vardı ki?

Sonra birden anemin hıçkırıklarla seslendiğini duydum “Doktor…hemşire …. Yardım edin kızım…kızım o…. o öldü… öldü ” diye bağırıyordu. Ölmek mi? “Anne ben buradayım yaşıyorum “ diye bağırdığım halede duymuyordu. Ne yani komik olduğunu mu düşünüyordu?”Anne” dedim” ölmedim yaşıyorum bak bana” diye bağırdığım halde kimse beni duymuyordu…

Birden biri yüzümü kapattı.Açmaya çalıştım ama olmadı yapamadım.Sanki üzerime örtükleri şey çarşaf değil de arabaydı.O kadar ağırdı ki aslında araba bile yanında hafifti.

“Jennifer….Jennifer kızım gitme beni böyle bırakma” dedi biricik annem.Öyle üzüldüm ki ağlamak geldi içimden “Annnnnneeeee….. anneee …annecimmm…” diye fırladım yataktan rüyaymış meğerse.Annem telaşla yanıma geldi “kızım ne oldu yine mi kabus gördün kızım çok sık olmaya başladı” haklıydı 2 haftadır böyleydim hatta 2 gece önceki çok çok çok daha garipti.Bir ormanda tek başımdaydım ve üstüme doğru gelen biri vardı tam çıkartamamıştım ama o sevgilim Clark tı bana saldırdı öldürmeye çalışıyordu ama sonra biri geldi siyah saçlı siyah gözlü kahvemsi ten rengi vardı ve Clark a saldırıp beni kurtardı tam ismini söyleyecekti ki annem beni okul için kaldırdı…

Okula geldiğimde herkes yeni gelen birilerinden bahsediyordu.Dört kardeşlermiş galiba.

Birden bire belimde eller hissetim ama tabiî ki kimin olduğunu biliyordum ”Hadi ama Clark beni korkutamadın aşkım belki bir daha ki sefere” dedim ve ikimizde güldük sonrada sınıflarıma doğru yol aldık.Clark benden 1 yaş büyüktü ama onu seviyordum.

Sınıfa girdim yerime oturdum ve müdür bey ve iki öğrenci geldi.Aman Allah’ım bu da ne erkek olan benim rüyamda gördüğüm o çocuktu bu nasıl olurdu? “Evet çocuklar herkes yerine.Bunlar yeni arkadaşlarınız bay Jack Wolf ve bayan Lucy Wolf …” diyerek devam etti ama o kadar dalmıştım ki gerisini dinleyemeyecek kadar. Bu olabilir miydi? rüyamda ki delikanlı olabilir miydi? Aynı ona benziyordu siyah saçlı,siyah gözlü, kahvemsi tenliydi ve o çok..çok..çok yakışıklıydı.”Gördüğünüz gibi biz burada ikili oturuyoruz.Lucy sen Tom evet, evet Tom’un yanına otur.Jack sende Jennifer’ın yanına otur.Hadi bakalım iyi dersler çocuklar” diyerek sınıftan çıktı.Aman Allah’ım benim yanıma mı oturacaktı? “Selam ben Jack sende Jennifer olmalısın değil mi?”diye sordu cevap veremeyecek kadar dalmıştım sadece onaylarcasına kafamı salladım.

Saate baktığımda zilin çalmasına on dakika vardı.Ve o zamana kadar hiç konuşmamıştık. Artık sesizliği bozma zamanını geldiğini düşünmüştüm ama ne söyleyecektim ki.O kadar yakışıklıydı ki gözlerimi ondan alamıyordum.Bir an afalladım ve kendi kendime ne yapıyorum ben? Bu…bu delilik hem ben Calrk ı seviyorum Jack’i unut…..Jack’i unut dememe rağmen yapamıyordum.Öyle bir güzellik nasıl unutulurdu ki…”Siz dört kardeş olarak mı geldiniz?...Ben öyle duymuştum da” bu sözler öyle hızlı çıkmıştı ki ağzımdan ben bile şaşırmıştım.Sözcükler bir anda çıkıvermişti ağzımdan.”Evet… biz yani ben ve Lucy ikiziz” diye devam edecekti ama ben onun sözünü kestim “Siz ikiz misiniz?” diye sordum “Evet, benzemiyor muyuz? bence benziyoruz” dedi.Daha önce Lucy dikkat etmemiştim.Arkamı dönüp baktım ve kesinlikle benziyorlardı.Siyah saçlı ve gözlü,kahvemsi teni vardı.Ve bir o kadar da güzelliği vardı.Saçlarını salmış ve mavi çiçekli bir taç takmıştı giysisi de mavi çiçekli bir elbiseydi O…çok güzeldi.

Ona baktığı fark edince bana baktı ve gülümsedi bende karşılık verdim ”Bayan Griffin bir sorununuz mu var acaba?” dedi birisi önüme döndüm.Bay Kevın Moore,cetvelini bana doğru sallıyordu.Ah! şu matematik öğretmenleri “Aaa…. Yok bir şey özür dilerim.”der demez zil çaldı

Jack ve Lucy’e gülümsedim onlarda karşılık verdiler. Ve sonra kapıya doğru ilerledim.Clark beni kapı da bekliyordu.Bana sarıldı ve birden bire dudaklarıma yapıştı bu artık bana heycen vermiyordu en azından Jack ‘i gördüğümden beri.Onu nazikçe ittim ve arkamı dönüp Jack’e baktım.Yüzün de anlaşılması zor bir durum vardı.Şaşkınlık,hüzün,hayal kırıklığı hepsi bir aradaydı direk gözlerime odaklanmıştı bende onunkilere baktım sanki boynuna atlamamak için kendimi zor tutuyordum o da öyle duruyordu.Özür diler gibi bir bakış attım ama nedenini bilmiyordum.

Clark la birlikte yemek haneye gittiğimiz de Jack, Lucy ve iki kişi daha oturuyorlardı sanırım diğer kardeşleriydi.Jack kendi halinde oturmuş camdan bakıyordu.Clark ondan bilerek ayrı oturmuştu.Birbirlerine nefret dolu bakışlarla bakıyorlardı.Neden birbirlerinden bu kadar nefret ettikleri hakkında en ufak bir fikrim yoktu.Aslında sorabilirdim.Ama iyi bir fikir gibi gelmedi.

Son dersin bitmesine on beş dakika vardı ve tüm çabalarıma rağmen Jack benimle konuşmamıştı.Aslında Jack le iyi arkadaş olabilirdik.Aslında Lucy le arkadaş olmak üzereydik ki Calrk ve benim sevgili olduğu öğrenince vazgeçmişti.Sanırım bunların meseleleri aileyle ilgiliydi abla ve ağabeyi de ondan nefret ediyorlardı.

Çıkışta babam ‘ben seni akşam alırım’ dediğinden dolayı arabamı da almamıştım Clark bırakmayı teklif etmişti ama kabul etmedim çünkü babam ondan pek hoşlanmıyordu.Aslında hiç hoşlanmıyor.Ama haklıydı o çok..tuhaftı

Babamla yol boyunca konuşmamıştık ta ki o konuşana kadar “Eee günün nasıl geçti”dedi o an kendimi okula yeni başlamış gibi hissetim.”Güzel okula yeni arkadaşlar geldi dört kardeşlermiş ikisi bizim sınıfa geldi ikizlermiş Jack ve Lucy” Jack derken sesimin titrediğini hissetim onun hissetmemiş olmasını diledim.”Demek öyle peki ya onunla konuştun mu?” dedi kimden bahsettiğini anlamıştım”Evet sana selam söyledi”onu kızdırmak için öyle demiştim Clark ında ondan hoşlandığı söylenemezdi.”Aman eksik kalsın ben Jennifer onu sevdiğini biliyorum ama ondan….ayrılmanı istiyorum kızım bu senden rica ediyorum”bu şimdiye kadar söylediği en güzel sözdü ama bunu yapamazdım “Baba lütfen onu seviyorum bunu benden isteme ne yani kaçmamı mı istiyorsun doğruyu söyle?”bunu söylediğime kendim bile inanamamıştım “Hayır tabiî ki bunu istemem kim ister ki.Yoksa böyle bir şey mi planlıyorsunuz?”
“Hayır”
“Pekala o zaman konu kapanmıştır” dedi.

Eve geldiğimizde annem evde değildi.Büyük ihtimalle Sara teyzeye gitmişti.O kadından neden bu kadar hoşlandığını anlamıyorum.Tanrım o kadın bir çatlak.Tam anlamıyla kafayı üşütmüş diyebilirim.Aslında aneminde kafayı üşmediğini söyleyemem.Bulmuşlar birbirlerini aslında.

Babamla makarna yapıp yemiştik.Ama tabi ki babam tuz atmayı unutmasaydı daha güzel olabilirdi.

Odama çıkar çıkmaz bilgisayarımı açtım.İnanamıyorum 5 yıldır bozulmayan alet bir virüsle yerle bir olmuştu.Hemen babamı çağırdım.Baktı ve yarın tamire götüreceğini söyledi.Ama ikimizde biliyorduk ki bunu unutacaktı o yüzden bir kağıda not yazdım ve en çok uğradığı yere yani televizyonun üstüne bıraktım.Anlamıyordum ki bir doktorun bu kadar televizyon izleyebilmeye vakti oluyordu.İşi gücü Beysbol’du.

Neyse ki annemin Laptop’u vardı yoksa rüyalarımın anlamını nasıl çözebilirdim bilmiyorum.Annem daha gelmemişti o yüzden babamdan izin aldım ve Laptop’u açtım.Rüya ansiklopedisine girdim.Ama bir şey bulamadım.Sanırım dünyada böyle rüyalar gören tek kişi bendim.

Sabah kalktığımda dün geceden aklımda kalan son şey annemin beni zorla yatağıma yatırmasıydı.”Jennifer…Jennifer iki satir sesleniyorum haydi ama iki arkadaşın geldi….oof Jennifer”diye sesleniyordu annem.İki arkadaş mı? kimdiler ki.

Hemen hazırlanıp aşağıya indim ”Geldim… kim geldi anne?” dedim ve ben sözümü bitirir bitirmez ince bir ses cevap verdi ve bu kesinlikle annem değildi.”Biziz Jack ve ben Lucy dün seni bu eve girerken gördüm ve bu sabah okula giderken senide alalım dedik ama eğer Clark la gitmeyeceksen?” diye sordu tam cevap verecektim ki babam söze girdi “Kesinlikle onunla gitmeyecek Jack Jennifer sana emanet okulda o zengin züppesiyle görüşürse bana haber verirsin değil mi?”dedi Jack bana baktı ona yalvarırı gibi baktım ve babama dönüp “Siz merak etmeyin efendim Lucy zaten onu bir dakika bile yalnız bırakmayacaktır” dedi ve çaktırmadan bana göz kırptı o an rahatladığımı hissettim ve masaya oturdum. Hep birlikte kahvaltı ettik ve sonra Jack’ın arabasına binmek üzere evden çıktık.”Sen öne otur ben önde pek rahat edemiyorum da” diye konuştu Lucy tam ben arkaya binerken “Sen bilirsin” diyerek öne oturdum yol boyunca kimse konuşmadı. Jack yola konsantre olmuştu,Lucy kendi kendine şarkı mırıldanıyor,ben ise dün akşam çalışmak yerine rüya ansiklopedisinde oyalandığım matematik sınavımı düşünüyordum.

Sınıfa girdiğimde kimsenin çalışmadığını gördüm herkes dersi kaynatmanın yollarını tartışıyordu.Ben ise usulca yerime oturdum ve 4. derse kadar biraz çalışmak istedim ama sonra müdür bey içeri girdi ve “Çocuklar matematik öğretmeniniz hasta olduğundan dolayı sınavınız haftaya olacak eminim çok üzülmüşsünüzdür.” Dedi ve bıyık altından güldü ben hemen söze atlayıp “Yaa hocam ne demezsiniz çok üzüldük çok okul çıkışı birer gül alıp ziyaret edeceyiz değil mi arkadaşlar?” dedim herkes de güldü Charlie ayağa kalkıp “Jennifer e katılıyorum hocam kesinlikle gideriz” dedi hocada bize katıldı.Gülmeyen tek kişi Jack ti neden böyle olduğunu anlamıyordum..

Zil çaldığında Clark ben kapıda bekliyordu onun bu sabah babamla Jack arasında geçen konuşmadan bahsediyordum ki Lucy yanıma geldi nefes nefeseydi “Jack…Jack acilen seninle konuşmak istiyor” dedi sanırım koşmuştu “Clark sana anlattım diğer zilde görüşürüz..” sözümü daha bitirmemiştim ama Lucy beni çekiştirdi.Sınıfa çıktığımızda Jack camdan aşağıyı gözetliyordu tamda bizim Clark la oturduğumuz yere doğru bakıyordu.”Evet Jack ne vardı acaba bu kadar önemli olan?” diye sordum kızmıştım gizli gizli bizi gözetlemesi hiç hoşuma gitmemişti.”Pardon…ben seni çağırmadım ki” dedi şaşırmıştı sonra ikimiz birden Lucy döndük sırıtarak”Sadece aranız bozuktuya ondan şey ettiydim….ya oof tamam özür dilerim ben sadece yardım etmek istemiştim” dedi son cümlesinde somurttu ben ise sadece güldüm “Komik olan ne söyle de bizde gülelim” dedi Jack ama bu iğneleyici sözleri bile beni kızdırmamıştı” Clark beni çok sıkıyordu da beni kurtardığına çok mutlu oldum” diye başladım sözlerime sonra da somurtum ve “aslında ayrılmak istiyorum ama nasıl yapacağım bilmiyorum biz Clark la orta sondan beri çıkıyoruz yani sanırım 5 yıldır falan o benim ilk sevgilimdi o yüzden bu konularda pek uzmanlaşamadım” dedim aslında daha anlatmak istediğim çok şey vardı.Jack sevinmiş gibi duruyordu ama belli etmemeye çalışıyordu.Tam Lucy konuşacaktı ki Emma ve Jemma geldi onlar ikiz kız kardeşler ve benim en gıcık olduğum kızlar her şeyi onlar yapmış onlar bulmuş havaları var ikisinde de.”Selam Jenn ne haber duydum ki Clark la orta sondan beri çıkıyormuşsunuz öyle bir çocuk nasıl olurda bunca zaman sana katlanır ben sana bir gün bile katlanamazdım.” Diye dalga geçti Jemma “Aslında sizden de hoşlanan yok kızlar o yüzden gidebilirsiniz….” Diyordu ki Lucy sözünü kestim “Bir dakika canım bir iki sözüm var.birincisi bir daha bana Jenn dersen kötü olur ikincisi sen kimsin ki benim ilişkime o koca burnunu sokuyorsun ve son olarak üçüncüsü defol.” Dedim ve gülümseyerek devam ettim “Tamam Lucycim devam edebilirsin” dedim “Aslında tamda benim söyleyeceklerimi söyledin tatlım uğraşmaya değmez.” Dedi ve sonra Jack e döndü “Kafeteryaya gidelim mi zilin çalmasına daha var?” dedi “Tabi ki eğer bayanlar isterse baylara sadece buyurun hanımefendiler demek düşer” diyerek gülümsedi.Onu böyle mutlu görmek beni de mutlu ediyordu.Nedenini hala anlayamadığım bir şey vardı onda beni ona çeken sanki bir….bir yer çekimi gibi belki o olmasaydı beni dünyaya bağlayan bir şey olmayacakmış gibi hissediyorum.

elif***jacob

elif***jacob

MesajKonu: Geri: ıstırap bölüm bir aşk   ıstırap bölüm bir aşk Icon_minitimeCuma Eyl. 03, 2010 7:39 am

yorumlarınızı bekliommmm
TbeyzaL

TbeyzaL

Yorum Puanı : 162
Rep Puanı : 4

MesajKonu: Geri: ıstırap bölüm bir aşk   ıstırap bölüm bir aşk Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 2:43 am

süper yaaa edwmını bekliyorum ne olur yazzzz .... ne olurr Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
elif***jacob

elif***jacob

MesajKonu: Geri: ıstırap bölüm bir aşk   ıstırap bölüm bir aşk Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 5:01 am

tşk ederim işte devamı
bölüm=2 oyun

BÖLÜM=2
OYUN

Okuldan eve döndüğümde annem hazırlanıyordu.”Hayrola anne nereye böyle?”diye sordum gülümseyerek “Jack veya Lucy söylemedi mi? Bugün ablalarının nişanı varmış aile içinde kutlayacaklarmış ama bizi de davet ettiler ne hoş değil mi?” dedi bir an gülümsememin dorduğunu fark ettim “Hayır bir şey söylemediler belki de onlarında haberi yoktur.Yani bizi çağırdıklarından.” Dedim odama doğru yöneldim nedense çok ama çok güzel olmak istiyordum.Biri beni çağırdı.Aşağıya indiğimde çoktan giyinmiş makyajımı yapmıştım bu Jack ti arabasıyla bizi almaya gelmişti ama onların evleri iki sokak ötede değimliydi? “Nereye gidiyoruz ben sizi evinizi iki sokak ileride zannediyordum” dedim şaşırmıştım “Eve gitmiyoruz ki caddede ki restaurantta kutlayacağız “ dedi ve gözleriyle beni süzdü.Etkilenmiş görünüyordu.”Pekala çantamı alıp geliyorum “ dedim gülümseyerek ve yukarı çıktım çantamın içine makyaj setimi koydum ve aşağıya indim.Annemle birlikte arkada oturduk ama Jack sık sık dikiz aynasında bana bakıyordu.

Oraya vardığımızda Lucy bizi kapıda karşıladı “İnanamıyorum Jennifer harika görünüyorsun.Sanki sen nişanlanıyor gibisin” dediğinde babam bana ters ters baktı sanırım son lafı pek hoşuna gitmemişti.”Teşekkür ederim canım ama inan bana sen daha güzelsin.” Dedim kapıda birbirimize iltifat edip durduk Jack sıkılmış görünüyordu “Tamam hanımlar ikinizde çok güzel,hoş ve harikasınız acaba artık içeriye girebilir miyiz?” dedi ve ikimizinde belinden tutarak ittirdi.İçeriye girdiğimizde Calrk ta ordaydı bu benim pek hoşuma gitmemişti.Anneme seslendim ve Clark ı gösterdim.Annem gidip Jack ve Lucy durumu anlattı.Jack’te başka bir yere gitmek için beni ikna etti.Hemen aşağıya indik ve arabaya bindik.Yolda giderken Jack telefonda biriyle konuşuyordu bende dinledim.”Evet tatlım.Aa yok bizim bir arkadaşımız varda onun sevgilisiyle karşılaşınca ben Lucy ve o başka bir yere gidiyoruz.Evet süper fikir sende gel.Caddenin sonunda ki cafeye gidiyoruz.Tamam tatlım öptüm bende seni seviyorum aşkım.Görüşürüz.”aşkım mı? Onun sevgilisi olduğunu bilmiyordum.Ama tabi ki böyle bir çocuğu anacak benim gibi salak kişiler kaçırır.”Sevgilin olduğunu bilmiyordum.Özür dilerim kulak misafiri oldum.İstersen ben Lucy sizden uzak oturabiliriz.” Dedim hiç yüzüne bakmadım “Aaa hayır ona senden bahsettim tanışmak istiyor.” Ona benden bahsetmiş ne hakla ama şu anda onunla tartışmak istemiyordum. “Hmm peki görelim bakalım yengemizi.Değil mi Lucy?” Lucy kafasını öne geri sallayarak beni onayladı.

Cafeye vardığımızda Jack’ın sevgilisi daha yoktu sanırım.Çünkü boş bir masaya oturmuştuk.Yaklaşık beş dakika sonra içeriye bir kız girdi.Jack hemen kalktı ve kıza doğru ilerledi.Kız sarışındı ve çok güzeldi Jack ve Lucy gibi değildi.O beyaz tenliydi.”Merhaba aşkım.” Dedi kız “Merhaba aşkım.Bak bu bahsettiğim arkadaşım Jennifer.Jennifer buda benim biriciğim Penny .” Penny mi?”Penny Moore mu?” diye sordum matematik öğretmenimiz Kevın Moore a çok benziyordu ve onun kızının adı da Penny di “ Evet ben Kevın Moore un kızıyım” dedi çok şaşırmıştım “Umarım Kevın Moore çıktığınızı öğrenmez kızı konusunda oldukça hassas olduğunu duymuştum” tabi ben söylemezsem diye ekledim içimden “Ah hayır öğrenmez zaten biz oldukça ciddiyiz okul bittikten sonra evlenmeyi düşünüyoruz” dediğinde su içiyordum ağzımda ki suyu püskürtmemek için oldukça uğraşmıştım “Yaa demek öyle Tanrı yardımcınız olsun” dedim ama bu gerçek düşüncelerim değildi.O kıza çok ama çok sinir olmuştum.Nedense Jack ı kıskanıyordum bu kıskanma duygusu da nereden çıkmıştı böyle anlamıyordum.Gece boyunca hiç konuşmadım Lucy de öyle sadece Jack ve onun çok bilmiş ‘biriciği’ konuşuyordu.Bir süre sonra tartışmaya başladılar “Sana söyledim Penny beni bu konuda zorlayamazsın evlilik için henüz çok erken üstelik bu da nereden çıktı şimdi sadece 3 gündür çıkıyoruz” dediğinde kızın suratı düştü “Üç….üç gün mü?sana inanamıyorum diğer erkeklerden farklı olduğunu düşünmüştüm sonunda demiştim sonunda buldum gerçek aşkımı yalanmış meğerse.İnanmıştım sana yaa benimle evleneceğimize yalanmış” dedi ve ayağı kalktı ve devam etti “Yazıklar olsun” dedi ve tokat attı sonra arkasını dönüp gitti Jack arkasından koştu ben ve Lucy de ayağı kalktık ve peşinden koştum Lucy de hesabı ödeyip geldi Jack bir banka oturup ağlamaya başladı “Hayır hayır ne kadar da düşüncesizim onu kaybettim gitti gitti geri gelmemek üzere gitti ne yapacağım ben şimdi” diyerek mahvediyordu kendini ama buna daha fazla izin veremezdim yanına oturdum çekinerek sırtını sıvazladım “Ben yani biz hala buradayız Jack hadi topla kendini o da ileride seni anlayacaktır ve tekrar barışırsınız seni…seni seviyorum Jack yani arkadaş olarak ve içimden bir his var barışacaksınız söz veriyorum” dedim bana baktı ve birden yağmur başladı çekinerek bana doğru eğildi ve sıkıca sarıldı bende ona sarıldım sonra arkadan biri öksürür gibi yaptı ikimizde arkamıza döndük Lucy bize gülümseyerek el salladı sonra ben ve Jack ayağı kalktık kolunu omzuma attı bende omzumda ki ellimi tuttum diğer koluma da beline sardım ve arabaya doğru ilerledik.

Eve gelince bunun üzerine baya bir düşündüm.Eğer onun bir sevgilisi varsa ki benim de var.Birlikte olmamız imkansız.Ama onlar kavga etti ve bende ayrılmak istiyorum.Of ya ben şimdi ne yapmalıyım.Onların arasını düzeltmeli miyim? Yoksa oluruna mı bırakmalıydım?

Sabah okula gitmek için hazırlandım ve aşağı indim.Annem ve babam bana bakıyorlardı “Nereye kızım?” diye sordu annem bende ona cevap verdim “Okulaaa” dedim “Bugün cumartesi kızım okul yok” dedi tabi ya bugün cumartesi ne kadar da aptalım.”Sana bir mektup geldi Wolflardan açmadık.Masanın üstünde” dedi babam hemen masaya yöneldim ve açtım.Bir davetiye.Bugün Lucy ve Jack ın doğum günüymüş.”Neymiş?” diye sordu annem merakla “Davetiye bugün Lucy ve Jack ın doğum günüymüş 17 ye giriyorlarmış” dedim ve yemek masasının oturdum.Ailemle birlikte kahvaltı yaptık sonra ben yukarı çıktım doğum günü partisinde ne giysem diye düşünürken aklıma hediye geldi.Ben ne alsam diye düşünürken kapı çaldı.Hemen aşağı indim ve kapıyı açtım.Gelen Jack ti “Merhaba,bugün bizim doğum günümüz ya belki birlikte hediye alırız diye düşünmüştüm” dedi çok heyecanlanmıştım “Olur çantamı alıp geliyorum ama bir dakika aynı zaman da seninde doğum günün olmuyor mu?” diye sordum gülümsedi ve “Evet biz bir şey planladık önce biz çıkıp Lucy hediye alacağız sonrada sen ve Lucy tabi sende kabul edersen” dedi gülümseyerek kafamı öne geriye salladım ve onu onayladım.

Alışveriş merkezine vardığımızda ona bir kolye alabilirim diye düşünüyordum “Jack, Lucy kolye sever mi?” diye sordum tek nefeste “Evet sanırım o kedili kolyelerden hoşlanıyordu” dedi ve beni bir kuyumcuya götürdü çok güzel kedili kolyeler vardı.Bir tane gümüş beğendim ve paket yaptırdım Jack te saat aldı.Sonra bir mağazaya girdik oradan da bir tane t-shirt aldı.Ben de onun bedeniyle benim ki hemen hemen aynı olduğu için bir tane etek aldım.Eve geldiğim de çok eğlendiğimi anlamıştım.Sonra kapı çaldı gelen kişi Lucy di birlikte şehirdeki alışveriş merkezine gittik.Jack e bir tane soyadından dolayı üzerinde kurt resmi olan bir saat ve Jack yazılı bir künye aldım.Beğenmesini umuyordum.

Akşam Jack ,annesi ve babası bize geldiler.Annesi ve babası bizde oturdular.Bende çantamı ve hediyeleri alıp aşağı indim Jack ve ben yürüyerek onların evine gittik.Evleri fazla kalabalık değildi.Alexis Falcon,Kelly Self,Susan Steel,Tania İron,Tyler Knowing ve abisi Kyler Knowing,Tedric Sprig,Eddis Lifeless,Oscar Plug,Brown Lion vardı.herkes dans ediyordu bizim geldiğimizi gören Lucy hemen romantik bir şeyler açtı Jack te beni dansa davet etti.Ben de kabul ettim.biz dans ettikten sonra pastayı kestiler ikiz kardeşler bende onların fotoğraflarını çektim hediyelerimi verdim çok beğendiler.Jack saate bayılmıştı ve künyesini hemen taktı.Lucy de kolyeyi çok sevdi ve taktı eteği de pazartesi giyeceğine dar söz verdi.Gece boyunca Jack ve Lucy le takıldım son dansıda Jack le yaparken kapı çaldı.Gelen kişi Penny di yanımıza geldi ve bana bağırmaya başladı “Ayrılır ayrılmaz çıkmaya mı başladınız.Seni şıllık ben zaten ona bakışlarından anlamıştım” diye afkan kesmeye başladı.Ben hiç bir şey diyemeden koşarak oradan çıktım sözleri çok ağır gelmişti.Eve de gidemezdim yağmur da dışarıda bardaktan boşalırcasına yağıyordu ve biraz olsun göz yaşlarımı saklıyordu.

Biraz ilerde ki banka oturdum ve hıçkırıklarımın beni ele geçirmesine izin verdim.Ama neden ağlıyordum ki bizim çıktığımız falan yoktu ama böyle hakaretler etmesi yanlıştı ben bu yaşıma kadar hiç böyle hakaretler duymamıştım. Sonra bir didişme sesi duydum “Şimdi gidip her şeyi düzelteceksin kızı bu şekilde üzemezsin bizim çıktığımız falan yok o sadece bizim barışmamızı benim mutlu olmamı istiyor ona her şeyi anlatıp özür dileyeceksin” diye bağırıyordu Jack Penny e “Pekala bunu sen istedin madem her şeyi ama her şeyi anlatmamı istiyorsun bunu alacaksın.Jennifer” dedi ve yanıma doğru koştu “Sana anlatacaklarım var öncelikle özür dilerim” dedi Jack ordan sinirle Penny e bakıyordu çok kızmış gibiydi ve bağrıdı “Penny sakın…..Penny sakın benimle birlikte sende yanarsın ben yanarsam ateşimden sende faydalanırsın” diye tehdit ediyordu neler oluyor hiçbir şey anlayamıyorum.”Neler oluyor?Penny bana her şeyi anlat bilmediğimi şey ne? Anlat bana hemen” dedim şaşkındım ama aynı zamanda da kızgındım “Penny onu dinleme sakın yapma bunu sakın anlamıyorsun değimli bu ateşte sadece ben değil sen ve Lucy yanacaksınız” diye tehdit etmeye devam ediyordu ben ise Penny in gözlerine bakıp bekledim konuşmaya başlamadan önce iki derin nefes alıp verdi ve “Jennifer lafı dolandırmayacağım hemen söze gireceğim.Bizim Jack le çıktığımız falan yok yani hiçbir zaman çıkmadık ama tabi bunu çok isterdim onun benim olmasını ve bana böyle bir teklifle gelince ve ben ona deli gibi aşıkken nasıl reddedebilirdim ki?Biz sana bir oyun oynadık Jack seni seviyordu ve senin de onu sevip sevmediğini anlamak istedi bu yüzden de bu oyunu planladı ve benden yardım istedi hemen kabul ettim.Ama onu bulmuşken kaybedemezdim o yüzden bu akşam buraya geldim.İşte artık tüm hikayeyi biliyorsun.” Kendimi Jack i boğazlamamak için zor tutuyordum bunu nasıl yapabilirdi.Biri arkadan koşuyor gibiydi Penny in arkasından baktım Lucy di ona da çok çok kızgındım “Neden….neden yaptınız bunu? Sen Lucy bunu senden hiç beklemezdim beni salak yerine koydunuz arkamdan gülüp eğlendiniz mi bari?” dedim sözlerimi çok kaba tutmaya çalışsam da yapamadım Lucy gözlerimin içine baktı ve konuşmaya başladı “Bak bizim kötü bir niyetimiz yoktu.Tabi ki de gülmedik Jack senin de onu sevdiğini anladığında ne kadar mutlu oldu biliyor musun?….” Konuşmaya devam edecekti ama sözünü kestim “Hayır bu bana yaptığınız şeyi affettirmez umarım hediyelerinizi beğenmişsinizdir belki o da sahtedir ama yine de doğum gününüz kutlu olsun.ELVEDA.” Dedim

Eve girdim ve kapıyı hızla çarpıp olduğum yerde oturdum ve kapıya yaslandım.Dizlerimi karnıma doğru çektim kollarımı dizimin sütüne koyup kafamı içine gömdüm ve tekrar hıçkırıklara büründüm.Annem ve Melody Wolf yani eski en iyi arkadaşlarımın annesi yanıma geldi.Beni ayağa kaldırıp odama götürdüler annem gidip su getirdi ve anlatmam için ısrar etti bende ne olursa olsun diyerek anlattım.Ene iyi eski arkadaşlarımın annesi hızla aşağı indi özür dileyip kalmaları gerektiğini söyledi ve gitti.Acaba ona anlatmasa mıydım? Neler olacaktı? Son iki haftadır yani en iyi eski arkadaşlarımın okula gelmesinden iki gün önce garipleşmişti tüm hayatım.Ama onlar geldiğinden beri en azından rüyalarımdan kurtulmuştum.Onları affetmeliğiydim yoksa oluruna mı bırakmalıydım? Artık hiçbir şey bilmiyorum ne yapabilirdim ki.

Pazar günü çok sade geçmişti ve Lucy le Jack durmadan aramışlardı ama anneme evde olmadığımı söylettirip Clark la birlikte olduğumu söylesin diye ısrar etmiştim.Pazartesi okulda tüm vaktimi Clark la geçirdim.Jack ve Lucy konuşmaya çalışsallarda ben duymazdan geldim.Bir ara Jack ın ağladığını duydum ama ilgilenmemiş gibi yaptım.Muhtemelen o da yalandı ne yaparlarsa yapsınlar bana yaptıkları oyunu unutmayacaktım.Ama onu her zaman ne olursa olsun sevecektim.Çünkü kendime itiraf edemesem de ona AŞIKTIM.

TayLenaLove

TayLenaLove

Yorum Puanı : 14
Rep Puanı : 1

MesajKonu: Geri: ıstırap bölüm bir aşk   ıstırap bölüm bir aşk Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 5:33 am

ayyy hepsine öldüm tatlım harika ötesi yazıyorsun kesinlikle devam etmelisin kitap olur bundan bee süpersin bitanem hadi devamm bu arada ben bensu sitede yeniyim =)
queen-Lautner

queen-Lautner

Yorum Puanı : 144
Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: ıstırap bölüm bir aşk   ıstırap bölüm bir aşk Icon_minitimeC.tesi Eyl. 11, 2010 7:30 am

gerçekten çok iyi Smile rebrik ederim devamını bekleriz Very Happy
Dikkat et çalan olmasın tatlım Smile
https://www.facebook.com/album.php?aid=60026&id=152580976
TbeyzaL

TbeyzaL

Yorum Puanı : 162
Rep Puanı : 4

MesajKonu: Geri: ıstırap bölüm bir aşk   ıstırap bölüm bir aşk Icon_minitimePaz Eyl. 12, 2010 12:51 am

gerisini hemn istiyorum hemde hemen çabukkkk :DD
elif***jacob

elif***jacob

MesajKonu: Geri: ıstırap bölüm bir aşk   ıstırap bölüm bir aşk Icon_minitimePaz Eyl. 12, 2010 10:53 am

k.bakmayın esk ye gitmiştim ondan devam edemedim bu arada yorumlar içim çok teşelür derim işte devamı

BÖLÜM=3
YALNIZLIK

Aradan bir ay geçmesine rağmen Jack le hala barışmamıştık.Bazen telefonla arayıp özür diliyordu ama ben oralı bile olmuyordum.Ona hala çok ama çok kızgındım Lucy ede öyle o da arıyordu ama konuşmuyordum.Onlarında benim gibi acı çekmelerini istiyordum (özelliklede Jack).

Okuldan sonra bu sıcak günün ardından soğuk bir duş iyi gelir diyerek duşa girdim ve düşündüğüm tek şey Jack ve Lucy di.Onlarla okulda da hiç konuşmuyorduk.Birbirimizi görmemek için elimizden geleni yapıyorduk en azından ben öyle yapıyordum.Duştan çıktıktan sonra annem Wolf ailesinin bize geleceğini söyledi bende hemen telefona sarılıp Clark ı aradım. “Alo” deyi cevap geldi ilk çalışta “Aaa canım bu akşam sinemaya gitmeye ne dersin önce yemek yeriz sonrada güzel bir aşk filmine gideriz.” Dedim “Tabi bir tanem olur hatta süper olur.Kaçta geleyim seni almaya?”
“Ben sana çağrı atınca yola çık.” Diye sözleştik ve bende hemen saçımı kurutup hazırlanmaya başladım.Koyu mavi bir mini etek ve üstüne siyah bir askılı giydim.Sonra da hafiften biraz daha belirgin makyaj yaptım.O sırada zil çaldı hemen aşağı koşup annemden önce ben açtım.Gelenler Wolf ailesiydi Jack beni görünce titrek derin bir nefes aldı ve içeri geçtiler bende hemen Clark a bir çağrı attım.On beş dakika içinde geldi anneme seslendim “Ben çıkıyorum anne Clark la yemek yiyeceğiz oradan da sinemaya gideceğiz 11 gibi gelirim merak etmeyin.” Dedim ve kimsenin cevap vermesini beklemeden çıktım Clark a ister istemez sarıldım ve arabasına bindim bir kapı çarpma sesi geldi.Arkama baktım Jack ti arabasına biniyordu.Bizi caddede ki lokantaya kadar takip etti.Biz oradan çıktığımızda arabasındaydı onu gördüğümü bildiği halde bizi takibe devam ediyordu.Sinemaya bile aynı filme gelmişti.Çıkışta önce bizim binmemizi bekledi sonra oda bindi ve bizi takip etmeye devam etti. “Seni öyle bir yere götürüyorum ki hayran kalacaksın ve tekrar tekrar gelmek için öleceksin” dedi nereye gittiğimizi sormadım ama merakta etmiyordum zaten.

“Dediğin yer bir bar mıydı Clark? İnanamıyorum beni bara mı getirmişti? “Evet gelsene süperdir” diye ilerledi ama ben olduğum yerde kaşlarım çatık ona bakıyordum “Tamam o zaman sen bekle ben birine bakacağım ordaysa onu da getireceğim” dedi ve girdi Jack hala bizi izliyordu.Beş dakika sonra Clark içeriden biriyle döndü serserinin teki olduğu belliydi.Sonra dar bir sokağa girdiler beni de çağırdılar ama gitmek istemedim sonra Clark beni kolumdan tutup zorla çekiştirdi.O arada bir ses duydum Jack arabadan inmiş bize doğru geliyordu.Clark bana bakıp pis pis gülümsedi.Ve beni ortaya çekti artık neler olduğunu anlıyordum sözleri kafamda yankılanıyordu hiçbir şey anlayamıyordum. “DURUNN…. Size durun diyorum yoksa çok kötü olacak” diye seslendi biri baktım o…o Jack ti.Güldüler ve devam ettiler kimse onu ciddiye almayınca Jack bize doğru koştu ve Clark ı üstümden çekerek tek yumrukta yere yatırdı.Diğer çocuk bunu görünce ona doğru koştu Jack tam zamanında kenara çekildi ve çocuk çok sert bir şekilde duvara çarpıp Clark ın üzerine düştü Jack bana kızgın kızgın baktı ve kolumdan çekiştirerek beni arabaya bindirdi “Teşek…” lafımı kesti ve “Sus konuşma sakın.Şimdi seni evine götüreceğim ve benimle konuşmamaya devam edebileceksin” dedi sanırım kapris yapma sırası ondaydı.

İşte şimdi yapayalnızdım Jack bana bu sefer affetmemek üzere küsmüştü.Clark’ı da ben affedemezdim.Sanırım Lucy le konuşmak iyi gelebilirdi.Hemen telefonumdan onu aradım “Alo” diye cevap verdi “Selam tatlım benim Jennifer şey bu akşam bir yerlere gidelim mi?” ne cevap verecek çok merak ediyordum doğrusu reddetmesinden çok korkuyordum. “Olur tatlım nereye gitmek istersin?”
“Sinemaya gidelim mi çok güzel bir komedi filmine mesela? Gülmeye ihtiyacım var .” dedim sözleşmiştik bu akşam sekizde bize gelecekti.Hemen hazırlandım onunla konuşmak gerçekten çok ama çok güzel olabilirdi.

Kapı çaldı ben açamadan annem açtı.Ve çıktık yol boyunca konuştu ama ben tek kelime bile edemiyordum.Film eğlenceli gibiydi herkes gülüyordu ama benim düşündüğüm tek şey Jack ‘ın gönlünü nasıl alabilirim diye düşünüyordum.Filmden sonra bir cafeye oturduk ve hiç lafı dolandırmadan konuya girdim “Lucy ben Jack ın gönlünü nasıl alabilirim onu çok özlüyorum bana bir fikir ver çok acı çekiyorum.Lütfen yardım et” dedim sonra hıçkırıklarıma yol verdim gözyaşlarım masanın üstüne o kadar hızlı akıyordu ki. “Jennifer emin ol Jack te aynı durumda konuşmuyor yemiyor içmiyor çok kötü durumda ikiniz içinde çok üzülüyorum.Ama bir dakika ben size bir randevu ayarlasam belki..” dedi sustu “Hayır hayır! O belki istemezse ben sadece küs olmaya dayanamıyorum” aslında randevu iyi bir fikir olabilirdi ama hayır yapamam onun yüzüne nasıl bakabilirdim ki. “ Neden istemesin ki? Bak bunu söylemek bana düşmez biliyorum ama o….o sana…aşık?” Ne bana aşık mıydı? Birden hıçkırıklarımın yerini bir gülümsemenin aldığını fark ettim “Sen nerden biliyorsun? Sana mı söyledi bana aşık olduğunu?” diye sordum “Hayır ama ben sizin dans ederken fotoğraflarınızı çekmiştim ya geceleri o resimlere baka baka uyuyor geçen gün de elinde kalmıştı” dedi “Sen bizim fotoğraflarımızı mı çektin? Ne zaman?”
“Doğum günümüzde.Her neyse sende takıla takıla buna mı takıldın? Jack diyorum sana diyorum aşık diyorum sen takıla takıla hangi konuya takılıyorsun” diye azarladı beni “Gerçekten emin misin? Bence sen yanlış anlamışsındır” diye sordum ama umarım yanlış anlamamıştır diye de içimden dua ediyordum. “Hayır ya eminim sana aşık seni seviyor zaten durmadan ‘Jennifer ı arasam mı? Acaba beni arar mı? Keşke beni arasa da özür dilemeden ben onu affetsem.Yada biraz daha mı kapris yapsam?’ iki lafından biri Jennifer.Bir şey diyememiştim zaten evin önüne de gelmiştik.Ona el sallayıp eve girdim.

Acaba Lucy haklı mıydı? Acaba gerçekten de beni seviyor muydu? Neden ıstırap çekiyordum.Acaba o da ıstırap çekiyor muydu? Onu seviyordum ama ne kadar seviyordum? O beni ne kadar seviyordu? Onun sevgisi bana yetecek miydi? Of neden bu soruların cevabı yoktu? Benimle konuşmuyordu.Sanırım onu arayabilirdim.

Hemen telefona koştum ve Jack ın evini aradım “Alo” cevap veren kişi Lucy di “Şey Lucy Jack le konuşabilir miyim acaba?” diye sordum alelacele “Tabiî ki bekle” dedi ve gitti 2 dakika sonra Jack telefona cevap verdi “Ne istiyorsun? Jennifer acelem var çabuk söyle” dedi kızgın ama sıcak bir ses tonuyla. “Şey seninle konuşmam gerek biliyorsun hani beni Clark tan kurtarmıştın aynı gördüğüm rüyada ki gibi…” daha fazla şey anlatmamak için kendimi zor tutum. “ Ne rüyası?” diye sordu ama bunu telefonda da anlatamazdım ya “Şey istersen bir cafe de orda konuşsak bence daha iyi olur” dedim bu daha iyi olurdu gerçektende onu görmeye ihtiyacım vardı. “Tamam ben seni almaya geliyorum şimdi” inanamıyorum buluşacaktık. “Tamam şey Lucy ordaysa verebilir misin acaba?” diye sordum ama cevap vermedi “Alo tatlım buluşacak mısınız? Çok mutlu oldum” dedi mutluluğu sesinden belliydi “Evet tatlım çok mutlu oldum neyse tatlım sesini duymak istemiştim ben kapatıyorum hazırlanmam gerek” dedim çabucak “Tamam tatlım çok güzel ol ama tamam mı?” çok mutluydu en az benim kadar “Tamam canım sen merak etme” dedim ve sonra telefonu kapatırken Lucy nın ‘Jack’ diye seslendiğini duydum.

Jack gelmiş aşağıda babamla sohbet ediyordu.Sonra benim indiğimi duyunca hemen merdivenlere baktı.Yüzü üzgün ama sıcaktı.Sonra da yanıma geldi ve gözleriyle kapıyı işaret etti.Bende kafamı yavaşça salladım ve kapıya doğru ilerledim.Şaşırmıştım arabasıyla gelmişti.Arabaya doğru ilerledik ve bindik lafı gevelemeden konuya girdim “Jack ben gerçekten çok üzgünüm bak bu biraz tuhaf ama seni çok özledim yani demek istediğim seninleyken uçuyor gibi hissediyorum kendimi.Ama sen olmayınca dünya boş bir yer oluyor lütfen lütfen beni affet” diye yalvardım.Ne söyleyeceğini merak ediyordum.Umarım affederde bu yalnızlığım biter.Bir dakika boyunca hiç konuşmadı.Sonra tam bir şey söyleyecekti ki vazgeçti ve sustu.Bir cafenin önünde durdu arabadan indi bende indim cafeye doğru ilerledi ve içeri bende onu takip ettim bir masaya oturduk.Sonra üç derin nefes alıp hızlı bir şekilde verdi.Ve konuşmaya başladı “Bak Jennifer aslında benim seni değil senin beni affetmen gerekiyor.” Dedi üzgün bir şekilde “Aslında ikimizin de birbirimize özür borcu var ve işte ilk hamle benden çok ama çok ÜZGÜNÜM Jack” dedim şaşırmış gibiydi ‘üzgünüm’ ün üstüne basa basa söylemiştim “Tamam o zaman sıra bende.Bende çok ÖZÜR DİLERİM.” Oda özrünün üstünde durmuştu.Sonra yerinde kalktı ve yanıma oturdu kolunu omzuma attı ve gözlerimin içine bakarak “Beni affet AŞKIM” DEDİ AŞKIM MI? Şimdi kalbim duracaktı işte.Bana doğru uzandı ve öpmek için eğildi.

Sonra biri kolumu dürttü “Jennifer kızım okula geç kalacaksın hadi” okul mu? Rüya mıydı onların hepsi? Hayır hayır olmaz rüya olamaz.Ama rüyaydı işte.Sonra annem beni zorla kaldırdı kahvaltı ettim ve okula doğru yola çıktım.

Okula geldiğim de Jack hala benimle konuşmuyordu.Ama ben kararlıydım.Ona doğru ilerledim yanına gelir gelmez konuya girdim “Jack ben çok üzgünüm lütfen bir aydır kabus gibiyim lütfen ben çok ÖZÜR DİLERİM” Diye yalvardım. “Özür dilemek için biraz geç değil mi? Bak ben seni özdüm sana yalan söyledim ama sen kaçtın bilmiyorum beklide kovalama mı istedin?Bilmiyorum bak bana biraz zaman ver tamam mı?Kafam çok karışık hiçbir şey düşünemiyorum.” Evet doğruydu beklide kovalamasını istemiştim ama acı çekiyordum “Tamam Jack ama lütfen çabuk karar ver acı çekiyorum Jack acı çekiyorum içimde bir şey var ve canımı çok acıtıyor lütfen hemen karar ver seni kaybedemem yani dostluğunu kazanmak için her şeyi yaparım.” Dedim ve cevap vermesini beklemeden sınıfa doğru ilerledim.

İki gün geçmesine rağmen Jack beni aramamıştı.Okulda da yan yana oturmamıza rağmen benimle konuşmuyordu.

Sabah kalkıp okula gittiğimde Jack ve Lucy yoktu.Biraz düşündüm ve neden gelmediklerini anladım.Bu gün ablalarının düğünü vardı.Eve geldikten sonra annem ve babam giyiniyordu.Bende odama çıktım gidip gitmemek konusunda kararsızdım.Sonra ev telefonu çaldı aşağı indim ama annem çoktan bakmıştı.Bende yukarı çıkmaya başladım “Jennifer arayan Jack seni istiyor” dediğinde çok heyecanlanmıştım hemen koşup telefonun avizesini aldım. “Alo Jack” dedim nefes nefese “Selam düğüne gelecek misin? diye soracaktım da”
“Evet sanırım geleceğim”
“O zaman bir mahsuru yoksa seni ama sadece seni almaya ben gelebilir miyim?” inanamıyorum beni almaya gelecekti bunu nasıl reddedebilirdim. “Evet tabi çok sevinirim” dedim ve sonra telefonları kapattık ikimizde.Ve sonra babama gidip Jack le gideceğimi haber vermenin iyi bir fikir olacaktı. “Baba ben şey Jackle gidecektim de” dedim yüz şekli hala yumuşaktı kızmamasına şaşırmıştım “Ya öylemi çok sevindim” dedi ve gülümsedi bende yukarı çıkıp hemen hazırlandım.Ve Jack beni aldı her şeyi unuttuğunu ve konuyu açmak istemediğini söyledi.Gece boyunca beraberdik ve beni eve yine o bıraktı ve evine gitti.
elif***jacob

elif***jacob

MesajKonu: Geri: ıstırap bölüm bir aşk   ıstırap bölüm bir aşk Icon_minitimePaz Eyl. 19, 2010 6:31 am

kimse okumadımıSadSad
elif***jacob

elif***jacob

MesajKonu: Geri: ıstırap bölüm bir aşk   ıstırap bölüm bir aşk Icon_minitimeCuma Eyl. 24, 2010 6:57 am

niye okumuyosunuz beni beğenmiyormusunuz :'(:'(:'(
мяѕ. Łaυτиєя*

мяѕ. Łaυτиєя*

Yorum Puanı : 51
Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: ıstırap bölüm bir aşk   ıstırap bölüm bir aşk Icon_minitimePerş. Eyl. 30, 2010 1:49 pm

süper süper süper Very Happy
elif***jacob

elif***jacob

MesajKonu: Geri: ıstırap bölüm bir aşk   ıstırap bölüm bir aşk Icon_minitimeCuma Ekim 01, 2010 5:40 am

thenks thenks thenks
C@N@N

C@N@N

Yorum Puanı : 426

MesajKonu: Geri: ıstırap bölüm bir aşk   ıstırap bölüm bir aşk Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 11:38 am

dewam edermisin????
C@N@N

C@N@N

MesajKonu: Geri: ıstırap bölüm bir aşk   ıstırap bölüm bir aşk Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 11:38 am

kaç aydır neden dewam etmiyorsunnn???? ben çoooooooook beğendimmmmmmm
elif***jacob

elif***jacob

MesajKonu: Geri: ıstırap bölüm bir aşk   ıstırap bölüm bir aşk Icon_minitimeC.tesi Ara. 18, 2010 7:20 am

BÖLÜM=4
KÖTÜ HABERLER

Gece uyurken telefonum çok ısrarlı bir şekilde çalarak beni uyandırdı.Arayan kişi Lucy di “Alo ne oldu Lucy?” diye sordum uyku sersemiydim. “Jennifer Jack seni bıraktıktan sonra eve gelirken trafik kazası geçirmiş.Durumu çok kötü biz şu anda acil servisteyiz Jack ameliyatta, gelebilir misin?” dedi şaşırmıştım Jack Jack trafik kazası mı geçirmişti?Hayır hayır olamaz “Tamam Lucy hemen geliyorum” dedim ve giyindim annemi ve babamı kaldırdım onlara durumu hızlıca anlattım ve yola çıktım annem ve babamda babamın arabasıyla arkamdan yola çıktılar.Yüz seksene kadar çıktım ama yinede bana yavaş geliyordu hele birde hayatımın aşkımın trafik kazasında yaralanıp ölmek üzere olduğunu düşünürsek.Sonra yanağımda bir ıslaklık hissettim ağlıyordum ve içimde bir şey vardı patlamak üzere ve bende patlamasına izin verdim ve hıçkırıklarım akıp geçti.

Acil servise vardığımda Lucy ve annesi kapıda benim gibi hıçkırıklarının akmasına izin veriyorlardı yanlarına koştum ve “Jack nerde? Onu görmek istiyorum nerde?” diye bağırmaya başladım Lucy kafasıyla içeriyi gösterdi koştum ve ameliyathaneyi aramaya başladım.Buldum da Jack in babası orada oturmuş sesiz bir şekilde ağlıyordu ablası onun eşi ve ağabeyside orda durmuş merak içindelerdi koştum ve abisinin yakasından tutup sarstım “Nerde? onu görmek istiyorum” diye bağırdım kollarımı tuttu ve beni banka oturtturdu. “Jennifer kendine gel onu bizde daha görmedik sakin ol.” Diye beni sakinleştirmeye çalıştı ama olmadı hıçkırıklarım daha da arttı.Ve birden bire her taraf kararmaya başladı bulunduğum yer fıldır fıldır dönüyordu.Bu halimi gören ağabeysi hemen bir hemşire çağırdı ve beni kollarımdan tutup bir odaya götürdüler.Ve sonra iyice karardı.

Kendime geldiğimde annem başımda ağlıyordu. “Anne o nasıl?” dedim sesim çok boğuk çıkmıştı. “Jack aynı aslında daha kötü kan arıyorlar” dedi arkadan bir ses annemden önce.Konuşan kişi Lucy di “Hangi kan gurubu siz ikiz değil misiniz? Sen versene.” Dedim şaşırmıştım ikizler di sonuçta. “Hayır kanımız uyuşmadı.A (rh) pozitif kan arıyorlar” dedi biraz sesiz kaldım acaba kim vardı.Ama bir dakika benim kan gurubum A(rh) pozitifti. “Benim kan gurubumdan ben vermek istiyorum hemşireyi çağırır mısın?.” Dediğim gibi gözleri ışıl ışıl paraladı ve hemşireyi çağırmaya gitti. Bende doğrulmaya başladım annem bana onaylamayan gözlerle bakmasına rağmen önemsemedim. “Buyurun efendim hemen kan alma ünitesi gidelim” dedi hemşire kalktım ve ona doğru yalpalayarak yürüdüm.Kan alma ünitesine girdik.Şırınga ile kan alıp bir tüpe koydular kanın rengini gördüğüm gibi midemin ağzıma geldiğini hissetim.Ama dayandım.Sonra hemşire odadan koşarak çıktı elinde tüple.Sonra bende doğruldum annem ve Lucy bana yardıma geldiler “Çok teşekkür ederim Jennifer Jack senin sayende iğleşecek.” Dedi “Hayır hayır eğer o ölürse ben delirir kafayı yerer ve en sonunda da intihar ederdim.” Dedim sesim hala boğuk çıkıyordu.Tam konuşacaktı elimi havaya kaldırıp onu susturdum.

Birkaç saat sonra doktor ameliyathaneden çıktı.Hemen yanına koştuk “Jack iyimi iğleşecek mi?” diye sordum ısrarla doktor gülümseyerek “O çok iyi durumu gittikçe iğleşiyor ve şimdi onu yoğun bakıma alacağız.Ne olur ne olmaz diye.” Dedi ve gitti biraz sonra Jack ve birkaç hemşire ve hasta bakıcı odadan çıktı.Jack sedyedeydi ve baygındı ağzın da ve kollarında iğneler ve borular vardı.ve yoğun bakıma götürdüler.Bizde peşlerinden gittik annesi Lucy ve bana yaklaşarak “Kızlar siz eve gidip Jack e biraz temiz kıyafet falan getirin bir şey olursa ben sizi ararım merak etmeyin.” Dedi bizde başımızla onaylayıp.Dışarıya çıktık ve benim arabama binerek yola çıktık.Evlerine gittik Lucy Jack ın odasına çıktı.Bende onu takip ettim.Dolabını açtı küçük bir valiz çıkarttı ve içini doldurmaya başladı bende ona yardım ettim.Ne gelirken ne giderken nede evde konuşmadı tek bir kelime etmedi.Hastaneye vardık ve hemen yukarıya çıktık.Jack ın annesi bizi bekliyordu bizi görünce gülümsedi.Hemen yanına koştuk ve bize “Jack gözlerini açtı.Onu odaya aldılar ve Jennifer seninle konuşmak istiyormuş.Seni sorup duruyor.” Dediğinde bende gülümsedim ve Lucyle birlikte odasına doğru ilerledik.Kapıyı açtım ve içeri girdik bizi görünce gülümsedi durumu kötü gibi duruyordu.Sol kolu ve sağ bacağı bandajlıydı.Ve tabi birde burnu bandajlıydı. “Selam Jennifer sana teşekkür etmek istiyorum” dedi sesi çok kötüydü. “Jack bu konu hakkında konuşmak istemiyorum tamam mı? Sadece mutlu ol yeter”
“Eskiden seni seviyordum ve şimdi senden bir parçayı içimde taşıyorum bana bundan daha iyi bir hediye veremezdin” dedi utanmıştım ve sonra devam etti “Emin ol senin, içimdeki parçanı kaybetmemek için parmağımı bile kesmemeye çok ama çok dikkat edeceğim” diye söz verdi. “Bunları konuşmayalım lütfen ben sadece şey yani ölmene izin veremezdim.” Dedim utangaçlıkla.Ve sonra Lucy gülümseyerek “İsterseniz ben çıkabilirim.” Dedi ve kapıya doğru yöneldi “Hayır hayır sen kal ben sonra tekrar gelirim hem doktorla görüşecektim.” Dedim ve bir şey demelerini beklemeden dışarı çıktım.Ve kapıda durup onları dinlemeye başladım aslında bu ayıp biliyorum ama Lucy nın söze Jennifer diye başladığını duyunca da merak etmiştim doğrusu. “ Jack Jennifer bana eğer sen ölürsen kafayı yiyip intihar edebilecek duruma gelirim demişti” dedi Jack ne söyleyeceğini merak etmiştim tam o sırada arkadan biri bana seslendi “Jennifer,” diye arkama döndüm annemdi “Efendim anne” ne olmuştu ki eğer kötü bir şey daha olsaydı of bunu düşünmek bile istemiyordum. “Kızım ben ve baban gitmek zorundayız sende okula gitsen iyi olur.” Dedi aslında bugün sınav da vardı ama aklım hastanedeyken nasıl yapabilirdim ki “Anne bugün sınavım var sen okula gidip olayları anlatsan ben veya Lucy o soruları cevaplayabileceğimizi sanmıyorum” dedim başıyla onayladı ve arkasını dönüp gitti.

Biraz sonra Lucy odadan çıktı ve yanıma oturdu “Jack uyudu” dedi “Hımm biraz dışarı çıksak hazır Jack te uyumuşken biraz hava alırız” Dedim “Olur hem ben acıktım eminim sende acıkmışsındır yemek haneden bir şeyler atıştırabiliriz.” Dedi bende onu onayladım ben dışarı çıktım ve bir banka oturdum hava her zamankinden daha soğuk geliyordu.On dakika sonra Lucy elinde iki sandviç ve iki colayla geldi ve yanıma oturdu bana birer tane uzattı “Teşekkür ederim.Lucy bugün sanki hava daha mı soğuk? Yoksa bana mı öyle geliyor?” dedim ve titredim. “Hayır bence hava gayet güzel sana öyle geliyordur” dedi ve o anda aklıma abisi ve ablası ve onun eşi geldi neredelerdi acaba? “Lucy ablan onun eşi ve ağabeyin nerede acaba? Dün buradalardı da merak ettim.” Dedim acaba neredelerdi ki “Ablam ve eniştem evlerine gittiler ağabeyimin de okula gitmesi gerekti akşama geri gelecekler” dedi
Bir iki saat sonra Jack uyandı.Ve bende yanına gittim. “Günaydın Jack nasıl hissediyorsun?” diye sordum sorum saçmaydı ama ne diyeceğimi bilmediğim için aklıma ilk geleni söylemiştim. “Daha iyiyim sağol.” Dedi ve acı acı gülümsedi.Bir şey sormak istedim ama onu üzmek istemiyordum. “Jack sana bir şey sormak istiyorum ama senin üzülmenden korkuyorum” diyiverdim birden bire “Hayır istediğini sorabilirsin” dediğinde daha da korktum . “Şey sana çarpan arabanın plakasını veya ne biliyim markasını falan görebildin mi?” dedim yüzü şaşırmış gibiydi “Bu sorundan niye üzüleceğimi anlamadım.” Dedi ve gülümsedi “Şey o anı tekrar ne biliyim ya işte üzülürsün sandım” diyerek kekeledim “Hayır plakasını alamadım ama beyaz bir Volvo’ydu ve arabadan inip öldüm mü diye baktılar birisinin bileğinde bir bileklik vardı görmedim ama hissettim çıkartmalı bir yazı yazıyordu ‘J.C’ gibi bir şeyler” dedi hissetmiş miydi nasıl? “Hissettim dedin nasıl hissettin yani?” diye sordum “Kafamı kaldırdı sonra eliyle boynumu kontrol ettim. nefes alıyor muyum diye sanırım o sırada künyesi yanağıma deydi o zaman hissetim” dedi ‘J.C’ mi? Bu Clark ın künyesi ama beyaz Volvo mu? Clark ın da beyaz bir Volvo su var.Yoksa omu yapmıştı bu acımasızca şeyi. “Şey acaba Clark yapmış olabilir mi? O dediğin künyeden onda da var ben hediye etmiştim.Ve onunda bir beyaz Volvo’su var olabilir mi acaba?” diye sordum “Bilmiyorum ama eğer oysa benden çekeceği olacak” dedi ama ben bir şeyi daha merak ediyordum “Şey boynuna falan bakmış ya durumunu göre göre neden hastaneye getirmediler de yoldan geçenler getirdi?” diye soru verdim. “Umarım saçmaladığının farkındasındır. Öldürmek isteyen birisi neden hastaneye getirsin ki?.” Doğruya neden getirsin ki? “Doğru saçmaladım sanırım” dedim ve korkarak ta olsa devam edecektim ki içeriye polisler geldi “Bay Jack Wolf sizinle kaza hakkında konuşabilir miyiz acaba? Yalnız.” Yalnız derken benim çıkmamı istediği açıktı ve bende “Eee zaten Lucy bakacaktım” dedim ve çıktım ama Jack e çok önemli bir şey söylemem gerekiyordu.

Lucy le otururken polisler odadan çıktı.Onlar çıkar çıkmaz Lucy le birlikte odaya girdik “Jack benim sana söyleyeceğim bir şey vardı ve eminim polislerin işine çok yarayacak bir şeydi.” Dedim nefes nefese heyecanlanmıştım ama nedenini bilmiyordum. “Nedir o?” dedi gözleri yine anlaşılmaz bir şekilde benimkilere bakıyordu. “Ben…şey ben o gece sen beni bıraktıktan sonra Clark ın arabasıyla senin peşinden gittiğini gördüm başta korktum ama sonra başka bir yerden döndü önünü keseceğini tahmin edemedim ve seni aramadım her şey benim yüzümden oldu üzgünüm” dedim ve gözlerimi onunkilerden çektim başımı eğdim ve yerdeki oval şeklindeki mermere kitlendim. “Ne nasıl yani? Saçmalama bu tabiî ki de senin suçun değil ama bunu hemen polislere söylememiz gerek gerçi senin söylediklerini söyledim ama kesin bir kanıt yok ama yinede göz altına alacaklarmış.Zaten babamın da bir polis komiseri olması işleri baya bir hafifletti.” Babası polis komiseriymiş? Hiç sormamıştım o yüzden de bilmiyordum. Demek Clark ı göz altına alacaklardı.Acaba hazır göz altındayken taciz davası açmalı mıydı? Bunu anneme veya babama söylemedim ama eminim babam bilseydi çok kötü olurdu.

Annem beni ve Lucy i zorla bize gönderdi biraz uyumak için biz de biraz naz ettik ama sonra ikna olduk ve geldik .Yatağım tek kişilik olduğu için onu benim odama aldım bende annemlerin odasında yattım.Yattım yattım ama uyuyamadım aklım hep hastanede Jack teydi.Gece en son saate baktığımda beşti sanırım beş bucuk gibi falan uyuya kalmıştım.

Hemen kalktım ve duşa girdim ılık bir duş aldıktan sonra Lucy i kaldırmaya gittim hemen uyandı ve ona duşa girmesini teklif ettim kötü ama gerçektende öcü gibiydi. O duştayken bende kahvaltı hazırladım Tam Lucy aşağıya indi kapı çaldı gelenler benim ve Lucy nin annesi ve babasıydı.Onlarda kahvaltıya oturdular hep birlikte kahvaltı yaptık ve hastaneye doğru yola çıktık.Lucy ve ben benim arabamla annemler ve onun annesi ve babası da babamın arabasıyla gittiler.Benim babam ve onun babası bizi bıraktıktan sonra işe gittiler.

Jack hazırlanıyordu sanırım taburcu olma vakti gelmişti.O hazırlanırken ben ve Lucy ona yardım ettik annemler ise hastane işlemlerini hallediyorlardı.Hazırlanırken Jack ve Lucy şakalaşıp durdular ama ben onları dinlemedim bile aklım çok karışıktı.Bu üç dört gün içinde ne kadar çok kötü haber almıştım öyle hepsini aklımdan tek tek geçirdim ve olasılıkları düşündüm.Eğer bunu Clark yapmışsa ona dava açılacak hazır dava açılmışken aileme geçen ayki olayı anlatıp Clark a taciz davası açmalı mıydım? Ama bunu onlara söylersem babam büyük ihtimalle Clark ı polislere bırakmadan hallederdi.

Ben bunları düşünürken Jack dalgın olduğumu fark etti ve “Jennifer iyi misin? Daldın gibisin bir şey mi oldu?” diye sordu “Ah! Yok bir şey sadece şu dört gün içinde çok fazla şey oldu…Ben sana bir şey soracağım senin durumun çok mu iyi? Bu kadar erken bırakmaları tuhafta.” Gerçekten de tuhaftı durumu çok çabuk mu iyileşmişti? Hem sağ bacağında ki bandajı çıkarmışlardı sadece sol kolu bandajlıydı burnundakini de almışlardı. “Hayır aslında taburcu etmek istemedi doktorlar ama ben evime gitmek istiyorum on beş günlük bir raporum var zaten annen durumumu anlatmış okula.Kusura bakmayın sende Lucy sizin de okulda geri kalmanıza neden oldum.” Dedi üzgün bir şekilde Ah! Tanrım nasıl olurda bu halde hala benim ve Lucy nın okulunu düşünür.Ne kadarda düşünceli biri. “Olur mu öyle şey? Jennifer saçmaladı sende ona eşlik ettin.Jack sen böyle değildin yoksa Jennifer ın verdiği kandan mı tuhaflaştın? Jennifer ne yaptın ikizime?…” diye ağlıyor gibi yapıyordu ama aynı zamanda da bıyık altından gülüyordu “Lucyyy” diyordu ki bir anda sanki benim bir şey söyleyeceğimi anlayıp sustu “Lucy ben kafayı yemiştim zaten sonra bu çatlak kanımdan Jack e verince oda kafayı yedi yani şu anda delilerin yanındasın konuşmalarına dikkat et yoksa biz değil de sen hastanede biraz daha kalabilirsin” dedim ve sırıttım sonra oda güldü ve tabi Jack te ama kimse bir şey söylememişti.

Eve vardığımızda Jack ve ailesi de eve vardığında tabi beni aramasını söylemiştim Lucy e eve girdikten on dakika sonra beni aradı.Ve yaklaşık bir saat boyunca hem onunla hem de Jack le konuştum.Bu aile çok tuhaftı doğrusu abisi ablası ve eniştesini sadece kazanın olduğu gece görmüştüm bir daha da görmemiştim hem de hep hastanede olduğuma rağmen.

yorumlarınız için çok çok çok thankkkksss
C@N@N

C@N@N

MesajKonu: Geri: ıstırap bölüm bir aşk   ıstırap bölüm bir aşk Icon_minitimePerş. Ara. 23, 2010 11:23 am

hayır jack!!!! dewam ett ya çok merak ediyorumm!! Very Happy
elif***jacob

elif***jacob

MesajKonu: Geri: ıstırap bölüm bir aşk   ıstırap bölüm bir aşk Icon_minitimeCuma Ara. 24, 2010 10:01 am

BÖLÜM=5
MAHKEME

Sabah kalktığımda okul için hazırlanırken her zaman ki gibi Jack ve Lucy beni almaya geldiler.Giyinir giyinmez aşağıya indim.Ama Jack yoktu Lucy de arabayla değil yürüyerek gelmişti. “Neler oldu?” diye sordum “Neden yürüyerek geldin ve Jack nerede???” diye sordum nefes nefese “Jack adliyeye gitti.Sen çok şey biliyorsun o yüzden bizim de şimdi oraya gitmemiz lazım” dedi çok mu şey biliyordum? “Ne? Nasıl yani şahitlik mi yapacağım?” dedim inanamıyorum şahitlik ve ben öyle mi? “Eh öyle de dene bilir. Ha! bu arada Jack bana geçen ayki olayı söyledi ve eğer dava açarsan senin şahitliğini yapabileceğini söyledi.” İnanamıyorum benim özelimi mi anlatmıştı? Ne hakla onu seviyor bile olsam yapmaması gerekirdi. “Hayır babam öğrenirse çok kötü olur.Aslında iyi olurdu ama babam işte” dedim ve somurttum “Peki sen nasıl istersen.Babam Jack ın arkasından çıktığı için ne Jack ın nede babamın arabası evde değil senin arabanla gidebilir miyiz acaba?” diye sordu kapıya doğru ilerlerken “Olur tatlım.Anne biz adliyeye gidiyoruz Jack davası için şahitlik yapacağım.” Dedim “Tamam tatlım” dedi annemin böyle umursamaz tavrı canımı sıkmaya başladı.

Adliyeye vardığımızda Jack bizi kapıda bekliyordu. “Selam kızlar hoş geldiniz” dedi tek nefeste çok iyi görünüyordu. “Selam hoş bulduk” dedim ve gülümsedim oda gülümsedi Lucy ise sadece gülümsedi hiç bir şey söylemeden yanımızdan çıkıp annesinin yanına gitti. “Hadi bizde içeriye girelim hava kötü yağmur yağacak gibi” dedi kafamla onu onayladım.Haklıydı hava soğuktu normalinden daha soğuktu ve büyük ihtimalle yağmur yağacaktı.Ve inşallah yağar çünkü ben Lucy nın tersine yağmura bayılıyorum.Ve onu durmadan kızdırıyorum.İçeri girdiğimizde her kez gülümsüyordu ta ki Clark tutuklanmış bir şekilde polislerle birlikte gelesiye kadar.Onu görünce herkesin morali bozuldu özelliklede benim.Onu görünce sinirlerim çok bozuldu eğer ki Jack ölseydi büyük ihtimalle Clark ta benim ellerimde ölecekti.

Biz mahkeme kapısının önündeki banklara oturup bizi içeriye çağırmalarını bekledik.Bir süre sonra Jack, Clark ve polisleri içeriye çağırdılar.İçeride neler olduğunu çok merak ediyordum.Büyük ihtimalle Clark söylenen iddiaları yalanlıyor ve durmadan bir şeyler uyduruyordur.On beş dakika sonra içeriye beni çağırdılar bende girdim hakim olayı anlatmamı istedi bende başladım anlatmaya “O gece Jack beni eve bıraktıktan sonra odama çıkıp camdan baktığımda Clark ın arabasıyla evin önünden geçtiğini gördüm kortum.Jack ı arayacaktım ama Jack lerin evinin sokağından değil de bizim ve Jacklerin evinin arasında başka bir sokak var oradan dönünce bir şey olmaz diye düşündüm büyük ihtimalle yolunu kesmişti bunu düşünememiştim.” Diye her şeyi anlattım.Ve arkaya geçip oturdum.Ben oturur oturmaz Clark ın şahidi geldi ve palavralarına başladı “Clark o gece evden dışarıya çıkmadı o çıkmadığı için bende çıkamadım.Çünkü annem ve babam ‘Kuzenin olmazsa dışarıya çıkamazsın’ dediler yani o gece hiç çıkmadı.” Diye yalan söylüyordu.Hemen ayağı kalkıp itiraz ettim “Hayır hayır hakim bey yalan söylüyo…” diyordum ki hakim sözümü kesti “İzin vermeden konuşma.Eğer böyle bir şeyi tekrar yaparsan dışarıya atılırsın” dedi hiçbir şey söylemeden yerime oturdum.Adam durmadan palavra sıkıyordu ve ben hiçbir şey yapamıyordum.

Hakim bey davayı iki gün sonrasına erteledi.Bu benim düşünmem için yeterli bir vakit değildi ama.Ben bu kadar kısa sürede nasıl karar verirdim ki.Acaba dava açmalı mıydım? Yoksa açmamalı mıydım? Of bu kadar kısa sürede nasıl karar verir ki insan? Ben bunlar düşünürken her zaman ki gibi Jack yakaladı beni “Yine ne düşünüyorsun Jennifer?” dedi meraksızdı sanırım oda ne düşündüğümü gayet iyi biliyordu. “Dava açıp açmamayı” dedim ifadesiz bir şekilde “Tahmin etmiştim.Bu kadar düşünme ben olsam dava ederim.Bence etmelisin” diye söze atladı Lucy Jackten önce. “Bence de Jennifer hem şahidinde benim o alçakta daha fazla kalır işte içeride başka hayatları felç edemez” dedi Jack.Haklıydı başka kimseye dokunmasın diye dava açabilirdim ama babam….Of of.

Eve geldikten sonra bay bir düşündüm sadece iki günüm vardı…

1.Gün

Sabah kalktığımda kararlıydım bu sefer babama söyleyecektim.Giyindim her zaman ki gibi sadeydim.Aşağıya indiğimde babam yoktu çoktan çıkmıştı.Bende kahvaltı yaparken Jack ve Lucy geldi.Birlikte okula gittik.Arabada Jack ve Lucy her zaman ki gibi şakalaşıp duruyorlardı ama sonra benim suskun olduğumu fark ettiler “Jennifer hala davayı mı düşünüyorsun? Bu kadar kasma kendini rahatla biraz” dedi Lucy Jack dikin aynasına çok kızgın bir şekilde baktı ama Lucy umursamadı bile. “Jennifer Lucy i dinleme Kalbiden ne geçiyorsa onu yap doğru yolu seçeceğinden eminim” dedi ve sustu .Hiç bir şey söylemedim.Okula vardığımızda Emme Jemma çıktı yine karşıma Tanrım ben bu kızlardan kurtulamayacak mıyım? “Jenn çok üzüldüm.Clark Jack ı mı yaraladı? Doğru mu?” dedi üzülmüş gibi yaparak Emma sonra hemen arkasından Jemma da konuştu “Gerçekten çok üzüldük Jenn..” diyordu ki Jack söze girdi “Kızlar bence gidin.Jennifer ı tutamaya biliriz”diye tehdit etti ama bu kızlar buna aldırmazlardı.Ama sonra Emmanın bir olayı geldi aklıma “Emma cım sen sevgilini otelde bir rus kızıyla basmıştın değil mi? Hala acı çekiyor musun tatlım durumuna çok üzülüyorum” dedim bu onu ağlatırdı emindim.Ki ağladı da sonra Jemma bana kötü kötü baktı bende ona küçümsercesine gülümsedim ve sınıfa doğru yol aldım.Derslerde hiç konuşmadım.Aralarda dışarıya çıkmadım hep bu olayı düşünüyordum ne yapacaktım ne yapmalıydım?Ne güzel sabah karar vermiştim sabah söyleyecektim babama her şeyi ama kaçırdım babamı.Çıkışta Jack e yürümek istediğimi söyledim evet uzaktı ama yorulursam taxi ye binebilirdim.Eve kadar yürüyemedim ve taxi çevirdim.Eve geldiğimde babam çok sinirliydi.Nedenini merak etmiştim ama sormama gerek kalmadan söylenmeye başladı “Tanrım ben gençlerle ne yapacağım.Şu olaya bak ya kıza tecavüz etmiş sonrada öldürüp kaza süsü vermek için tren yoluna atmış…” diye söylenmeye devam etti ama ben dayanamadım ve odama çıktım.Sanırım şimdi söylemek pek doğru gelmedi.Odama çıktım ve hemen yattım.

2.Gün

Sabah kalktığımda bu sefer kesin kararlıydım söyleyecektim.Hemen güzel bir giysi giydim çünkü babamın gözüne girersem belki daha az kızar diye düşünüyorum.Aşağıya indim babam yoktu yine kaçırmıştım.Neyse okuldan sonra söylerim diye düşünüp çıktım evden biraz ilerledikten sonra arkadan ince bir ses “Jennifer…Jennifer bizi bekle” dedi arkama baktım Lucy ve Jack tiler yürüyorlardı “Neden arabayı almadınız yürüyerek mi gideceksiniz?” diye sordum Jack “Sen yürüyeceksen bizde yürüyeceğiz.Sen taxiyle gideceksen bizde seninle birlikte Taxi e bineceğiz.” Dedi çok sıcak bir şekilde gülümsedi.Bende ona acı ama sıcak bir şekilde gülümsedim.Hava soğuktu birden titredim.Ve birdenbire omzumda kol hissetim başımı yana doğru çevirdim Jack ti.Ona gülümsedim bu çok hoşuma gitmişti oda bana gülümsedi gülümsemesi sıcak ve içtendi.Ona her gün daha da aşık oluyordum.yürürken bir taxi gördük ve durdurup bindik Lucy öne geçti çünkü Jack bana sarılmakla meşguldü.Okula vardığımızda Jack ın kolu hala omzumdaydı ama ben hızlı bir şekilde kaçtım çünkü okulda Emma ve Jemma diye dedikoducu kızlar vardı ona üzgün bir şekilde baktım oda anladı ve gülümsedi. Sınıfa girdiğimizde Fizik sınavım geldi aklıma çalışmamıştım aklım hep Mahkemedeydi.Hoca içeriye girdi ve Kağıtları dağıttı Kağıda baktım ama hiç bir şey bilmiyordum aklıma da gelmiyordu.

Zil çaldı çalacaktı ve kağıdımda sadece adım ve soyadım yazılıydı.Zil çalmadan 5 saniye önce kağıdı verdim.Hoca kağıdı boş görünce şaşırmıştı çünkü şimdiye kadar ki sınav sonuçlarım sınıftakilerden daha iyiydi.Hocanın suratına bile bakamadım ve hemen dışarıya çıktım hemen arkamdan Jack ve Lucy de geldi “Hadi ama Jennifer bu kadar düşünme” dedi Lucy Jack ona ters ters baktı ve bana dönerek gülümsedi “Jennifer kalbini dinle sadece kalbini doğru şeyi seçeceğinden eminim ve kararın ne olursa olsun arkandayım her zaman canım hep yanındayım bunu unutma tamam mı?” diye cesaret verdi bende ona gülümsemeye çalıştım “Sağ ol canım her zaman yanımda olacağını biliyorum ama karar vermek kolay değil ki” dedim haklı olduğumu biliyordu ve bende onun haklı olduğunu hiç bir şey söylemeden sadece sırtımı sıvazladı…

Mahkeme günü

Evet işte mahkeme günü geldi çattı bu gün babamı kaçırmamalıydım geceliklerimle hemen aşağıya indim ve babam oturuyordu.Kendimden emin bir şekilde ona doğru ilerledim ve “Baba sana söylemem gereken bir şey var ve bu çok çok önemli..” dedim ve sustum bir şey demedi sadece merak içinde bana baktı elinde ki gazeteyi de masanın üstüne bıraktı “Baba bir buçuk ay önce bir şey oldu ve eğer Jack olmasaydı daha da kötü olabilirdi.Ona kızma söylemesini ben tembihledim….” Diyordum ki sözümü kesti ve “Biliyorum Jennifer Jack bu sabah gelip anlattı ve sana kızgın değilim ama ona dava açacaksın” dedi kızgın değimliydi ama neden? “Neden kızgın değilsin?” dedim “Jack bana her şeyi anlattı ikinize de kızgın olmamam konusunda da beni ikna etmeyi başardı” dedi.Ah!! Jack hem benim hem de kendinin hayatını nasıl kurtardın emin değilim ama sana minnettarım diye geçirdim içimden ona AŞIK olmamak imkansızdı.Hemen odama çıkıp hazırlandım Jack ve Lucy geldiler.Ben onlarla birlikte gittim arkamızdan da annemler ve onların annesi ve babası geliyorlardı.

Adliyeye vardığımızda Clark ın eleri kelepçeliydi ve yanında polisler vardı.Jack benim durumumu avukatına anlatırken ben ve Lucy bahçedeki bir bankta oturduk.Hava sıcaktı güneş tam tepedeydi.O sırada annem ve onun annesi yanımıza geldiler.Annem sırtımı sıvazladı ve “Kızım Jack sizi çağırıyor hadi” dedi ve başıyla içeriyi işaret etti.Yerimizden kaltık ve hep birlikte içeriye gitmeye başladık.

İçeri gitdik ve hemen Jack ın yanına gittik “Bayan Griffin siz merak etmeyin şikayetinizi bildireceğim.” Dedi başımla onu onayladım sonra bizi içeriye çağırdılar Jack e korkulu gözlerle baktım oda bana baktı ve gülümsedi.Bu sıcak ve içten gülümsemesi beni biraz olsun rahatladı ama yinede…

Hakim bey Clark a 10 yıl hapis cezası verdi. Sonra içeriye biri geldi ve bir kağıt vererek dışarıya çıktı.Hakim yaşlı olduğu için gözlüğünü taktı ve okudu sonra da bana şikayetçi olup olmadığımı sordu ve bende şikayetçi olduğumu söyledim.Hakim Kağıdı tekrar okudu ve 10 yıl olan cezasını 20 yıla çıkardı ve davanın sona erdiğini söyledi.İşte bu dedim içimden işte bu…

Evet işte sonunda kabus bitmişti Clark hapse girmişti ve bitti.Mahkemeden çıkarken kendimi rahatlamış hissediyordum. Jack te öyleydi sanırım aynı şeyleri düşünüyorduk.Dışarıya çıktık artık kış iyice göstermişti yüzünü soğuktu titredim Lucy de tiredi ve koluma girdi Jack Lucy i ittirdi ve aramıza girdi.Bir kolunu bana diğer kolunu da Lucy doladı ve o şekilde arabaya kadar gittik.Jack sürücü koltuğuna geçti yanına abisi ben ve Lucy de arkaya oturduk araba sıcaktı ama nedense beni Jack ın kolları kadar iyi ısıtamıyordu.
Sanırım hata eminim ki bunun adı aşktı.

elif***jacob

elif***jacob

MesajKonu: Geri: ıstırap bölüm bir aşk   ıstırap bölüm bir aşk Icon_minitimeCuma Ara. 24, 2010 10:02 am

thanks thanksssss tatlımmmmm
C@N@N

C@N@N

MesajKonu: Geri: ıstırap bölüm bir aşk   ıstırap bölüm bir aşk Icon_minitimePaz Ara. 26, 2010 4:07 am

elif***jacob demiş ki:
Onu görünce sinirlerim çok bozuldu eğer ki Jack ölseydi büyük ihtimalle Clark ta benim ellerimde ölecekti.

C@N@N

C@N@N

MesajKonu: Geri: ıstırap bölüm bir aşk   ıstırap bölüm bir aşk Icon_minitimePaz Ara. 26, 2010 4:08 am

hahahahhahah çok güzel yazıosun tatlım 10 bölüm falan yazabilirsen bi yayın evine başvur derim Smile
elif***jacob

elif***jacob

MesajKonu: Geri: ıstırap bölüm bir aşk   ıstırap bölüm bir aşk Icon_minitimePerş. Ara. 30, 2010 12:57 am

ben zaten şu anda 8. bölümdeyim 45 bölüm yazmayı planlıyorumm
C@N@N

C@N@N

MesajKonu: Geri: ıstırap bölüm bir aşk   ıstırap bölüm bir aşk Icon_minitimeC.tesi Ocak 01, 2011 11:09 am

Zaten bölümlerin uzun olduğu için bayağı güzel olacak !!!! Kitap yapma konusunda ciddimisin?
elif***jacob

elif***jacob

MesajKonu: Geri: ıstırap bölüm bir aşk   ıstırap bölüm bir aşk Icon_minitimePaz Ocak 02, 2011 9:21 am

ewettt
C@N@N

C@N@N

MesajKonu: Geri: ıstırap bölüm bir aşk   ıstırap bölüm bir aşk Icon_minitimePtsi Ocak 03, 2011 5:15 am

Yaşasın İlk AlanlarDan BiRi Ben OluCaMmMmMmMM !!!

!!!'''''^^Bu AraDa Ben SekiZinci BöLümDeym Dedin Ama NeDN YazMıoSn?^^''''!!!
C@N@N

C@N@N

MesajKonu: Geri: ıstırap bölüm bir aşk   ıstırap bölüm bir aşk Icon_minitimePtsi Ocak 03, 2011 5:15 am

lol!

ıstırap bölüm bir aşk
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Bölüm 1 :)
» New York 1. Bölüm