♥ Taylor Lautner Fan Club ♥
Taylor Lautner: Alacakaranlık'ı Seviyorsanız, “Abduction”ı da Seveceksiniz 7d07lv7x25mz6vz3egrg
Taylor Lautner: Alacakaranlık'ı Seviyorsanız, “Abduction”ı da Seveceksiniz 7d07lv7x25mz6vz3egrg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♪ 11 Şubat 1992 ~ ♥

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Taylor Lautner: Alacakaranlık'ı Seviyorsanız, “Abduction”ı da Seveceksiniz

+3
TbeyzaL
MİSS WALDORF
gİzEMm
7 posters
YazarMesaj
gİzEMm
VİP

VİP
gİzEMm

Yorum Puanı : 1827
Rep Puanı : 20

Taylor Lautner: Alacakaranlık'ı Seviyorsanız, “Abduction”ı da Seveceksiniz Empty
MesajKonu: Taylor Lautner: Alacakaranlık'ı Seviyorsanız, “Abduction”ı da Seveceksiniz   Taylor Lautner: Alacakaranlık'ı Seviyorsanız, “Abduction”ı da Seveceksiniz Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 11:59 am

Taylor Lautner, kendisini “Alacakaranlık”, “Yeniay” ve “Tutulma”daki hüzünlü rolüne adamıştı. Fakat yeni filmi “Abduction”da gerçek anlamda kendi yetenekleriyle, gösterisini ortaya çıkardığını söyleyebiliriz. Daha önce “Team Jacop”tan olmadıysanız, şimdi olacaksınız. 18 yaşında olsa da filmiyle Pittsburg'da çok fazla meşgul olan Taylor, yine de fanlarına zaman ayırmaya çalışıyor.

“Burada Taylor'ın bir sürü ergen genç kız hayranı çekim olurken bariyerlerin arkasında onu bekliyorlar hatta kamp kuruyorlar.” diyor Taylor'la aynı filmi paylaşan Isaacs. “Abduction” bir macera filmi ve bir gencin(Lautner) büyüdüğünü ailesinin farketmemesini anlatıyor. Bu genç tetikçilerle ilişki kuruyor ve onun hayatındaki değişiklikler filmin konusunu oluşturuyor.

Bu film, gerçekten de Taylor'ın sınavı, dövüş sahneleri olduğu için fiziksel yönden de bir test. Taylor, bu filmde sadece iyi görünmüyor, aynı zamanda oldukça atletik de! Dövüşe ait aldığı eğitim ve üstün jimnastik eğitimiyle çocuk dünyasının usta karate şampiyonu gibi görünüyor. Jason Isaacs, Metro'ya dün(25 Temmuz) açıklamada bulundu: “Taylor'ın beden gücü mucize gibi. 11'e kadar film yıldızı ve dövüş sanatları şampiyonu Bruce Lee gibi görünüyor. O ayrı bir olgu, altın madalyalı jimnastikçi gibi.”

Tamam, altın madalya belki bir parça abartıdır, ama 47 yaşındaki Isaacs Lautner'de çok büyük bir potansiyel görüyor. Taylor'ın bir çaylaktan bir ustaya dönüşmesinin gözlenebilecek bir şey olduğunu iddia ediyor. “Altı yaşından beri karate yapıyordu!” diyor Jason. “Ben de 10 kickbox dersi almıştım. Hollywood onun son kahraman olduğuna karar verdi ve bu filmdeki kaslarını görmelisiniz. Ben de bunu yapmalıyım.”

Rol arkadaşlarının kendisinin fiziksel özelliklerini ve esnekliğini ilk övüşü değil bu Taylor için. Haziran'da, Alacakaranlık Serisi'nden rol arkadaşı olan Elizabeth Reaser(Esme Cullen) de Taylor'ın hayatında gördüğü en atletik ve fit insan olduğunu söylemişti.Alacakaranlık Serisi için yaptığı fiziksel çalışmalar da yeni filmi için yaramışa benziyor. “Antrenman yapıyorum, dört beş aydır boks konusunda kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Şimdi de motorsiklet ile çalışıyorum. Yüzme çalışması yaptığım da oluyor. Bu çerçevede ilerliyorum. Bu da zevkli geliyor.”

Aksiyon ve macera artık Lautner'in yaşamının bir parçası haline geldi. Taylor 12 yaşındayken, çocuk dünyasının karate şampiyonu olmuş ve aksiyon ile kahraman olmayı çok sevmişti, Jason Bourne(Matt Damon'ın canlandırdığı) gibi. “Aksiyonu seviyorum, hikayeleri de. Hikayenin ardındaki macera “Abduction”da muhteşem. Yönetmen John Singleton bu konuda çok iyi. Ben de kendisine beni film ekibine aldığı için şükran borçluyum.”

Bu yılın sonuna doğru, Taylor “Şafak Vakti”nin çekimleri başlayacak. Şafak Vakti, iki film olarak düşünülüyor. İlk bölüm 2011 Kasım'ında vizyona girecek.
MİSS WALDORF
VİP

VİP
MİSS WALDORF

Yorum Puanı : 1106

Taylor Lautner: Alacakaranlık'ı Seviyorsanız, “Abduction”ı da Seveceksiniz Empty
MesajKonu: Geri: Taylor Lautner: Alacakaranlık'ı Seviyorsanız, “Abduction”ı da Seveceksiniz   Taylor Lautner: Alacakaranlık'ı Seviyorsanız, “Abduction”ı da Seveceksiniz Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 12:44 am

p. için saol
gİzEMm
VİP

VİP
gİzEMm

MesajKonu: Geri: Taylor Lautner: Alacakaranlık'ı Seviyorsanız, “Abduction”ı da Seveceksiniz   Taylor Lautner: Alacakaranlık'ı Seviyorsanız, “Abduction”ı da Seveceksiniz Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 9:12 am

Birşey değil canım
TbeyzaL

TbeyzaL

Yorum Puanı : 162
Rep Puanı : 4

MesajKonu: Geri: Taylor Lautner: Alacakaranlık'ı Seviyorsanız, “Abduction”ı da Seveceksiniz   Taylor Lautner: Alacakaranlık'ı Seviyorsanız, “Abduction”ı da Seveceksiniz Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 1:14 pm

paylaşım için çok saolun onun hakkında çok şey öğrendim Very Happy
MügeLautner*

MügeLautner*

Yorum Puanı : 146
Rep Puanı : 2

MesajKonu: Geri: Taylor Lautner: Alacakaranlık'ı Seviyorsanız, “Abduction”ı da Seveceksiniz   Taylor Lautner: Alacakaranlık'ı Seviyorsanız, “Abduction”ı da Seveceksiniz Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 7:04 am

Teşekkürler paylaşım icin Smile
gİzEMm
VİP

VİP
gİzEMm

MesajKonu: Geri: Taylor Lautner: Alacakaranlık'ı Seviyorsanız, “Abduction”ı da Seveceksiniz   Taylor Lautner: Alacakaranlık'ı Seviyorsanız, “Abduction”ı da Seveceksiniz Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 12:33 pm

Birşey değil kızlar Smile
*jacoBusra*
Moderatör

Moderatör
*jacoBusra*

Yorum Puanı : 1372
Rep Puanı : 6

MesajKonu: Geri: Taylor Lautner: Alacakaranlık'ı Seviyorsanız, “Abduction”ı da Seveceksiniz   Taylor Lautner: Alacakaranlık'ı Seviyorsanız, “Abduction”ı da Seveceksiniz Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 2:26 pm

Sağol canım (:
JakeSs

JakeSs

Yorum Puanı : 169
Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Taylor Lautner: Alacakaranlık'ı Seviyorsanız, “Abduction”ı da Seveceksiniz   Taylor Lautner: Alacakaranlık'ı Seviyorsanız, “Abduction”ı da Seveceksiniz Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 3:20 pm

Herkess anlıcak Tay'n bi tane oldugnuuuuuuu Smile
https://www.facebook.com/eSs.qLtkn
#Ladybird.*
Co.Admin

Co.Admin
#Ladybird.*

Yorum Puanı : 4489
Rep Puanı : 48

MesajKonu: Geri: Taylor Lautner: Alacakaranlık'ı Seviyorsanız, “Abduction”ı da Seveceksiniz   Taylor Lautner: Alacakaranlık'ı Seviyorsanız, “Abduction”ı da Seveceksiniz Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 4:14 pm

Set resimlerinde her zamanki gibi çok yakışıklı sabırsızlıkla bekliyorum.
Sağol canım.

Taylor Lautner: Alacakaranlık'ı Seviyorsanız, “Abduction”ı da Seveceksiniz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Taylor'un yeni filmi ''Abduction''
» Taylor Daniel Lautner: Taylor Cancun Adlı Filmde Rol Alacak
» Taylor Lautner ve Taylor Swift ayrıldı !!!
» Maria Bello'nun "Abduction"dan Önce Taylor'ın Kim Olduğu Hakkında Fikri Yoktu
» Taylor Lautner'in İlk Öpücüğü!